Kolekce Between The Stars

Ručně foukané sklo z České republiky, jedinečná směs přírodních vosků a minerálních olejů a nezapomenutelné vůně inspirované tajemným vesmírem. Vydejte se na mezigalaktickou cestu hvězdami s kolekci Between The Stars.

Jedinečné vůně vyladěné do nejvzdálenějšího vesmírného detailu.

Čtyři jedinečné a stále trvající vůně jsou vyrobeny na míru v České republice a doladěny profesionálním evalutérem. Tajemné, mystické a kořeně vůně z první kolekce Between the Stars jsou inspirovány nekonečným vesmírem, který je místem fantazie bez hranic. Oproti jiným svíčkám je ve směsi použito několikrát vyšší intenzity vonného aroma v celé její části a svíčky tak krásně voní i přes to, že nejsou zrovna zapálené.

Ruční práce od začátku až do konce.

Všechny svíčky jsou vyráběny ručně v České republice a pro jejich výrobu byla vytvořena vlastní, jedinečná směs přírodních vosků a minerálních olejů s maximálním důrazem na zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí, a to bez zbytečných přidaných chemických látek a aditiv. Výsledná směs je vlita do elegantního křišťálového skla, které bylo s láskou a péčí formováno tradičními procedurami pod rukama předních českých sklářů. 

Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují se v detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství

České sklo. Netřeba představovat.

Skleněná, ručně broušená váza je vyrobena mistry skláři tradičním způsobem – foukáním rozžhaveného křišťálového jádra do dřevěné formy. Každá svíčka je tak originální a na světě nenajdete dva zcela stejné kousky. Ruční zpracování umožnilo vyrobit vázu, která má sama o sobě potenciál stát se nezaměnitelnou a osobitou součástí vašeho interiéru.

Zážitek již během rozbalování.

Svíčky Cubba jsou s pečlivostí baleny do designových dárkových boxů tak, aby se předešlo jakémukoli možnému poškození. Abychom se ujistili o kvalitě vašeho zážitku, každou svíčku dodáváme s doplňujícími informacemi o jejím správném užívání. U větších svíček pro úplnost v balení naleznete i naše originální sirky, věnovací dopis ručně podepsaný samotnými zakladateli. To vše zabalené v luxusní černé krabici s ražbou loga a návlekem.

Čtyči designy, dvě velikosti.

V kolekci Between The Stars najdete celkem čtyři designové varianty – vesmírně černou, hvězdně bílou, nekonečně modrou a mysticky fialovou. Všechny varianty jsou navíc i ve 2 velikostech a to malé jednoknotové o výšce 10cm a velké tříknotové o výšce 20 cm. Vybere si tak opravdu každý.

Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují se v detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství. 

Více o našem příběhu >