fbpx

Kolekce Between The Stars

Vůně vyladěná do nejvzdálenějšího vesmírného detailu.

Kořeněný charakter vůně z první kolekce Between the Stars je inspirován středem vesmíru. Astronomové studovali mračna prachu a objevili zde ethylformiát, ten má charakteristické rumové aroma a je částečně odpovědný za chuť a vůni malin. Vůně je rovněž navržena tak, aby podporovala kreativitu a soustředěnost.

Ruční práce od začátku až do konce.

Všechny svíčky jsou vyráběny ručně v České republice a pro jejich výrobu byla vytvořena vlastní, jedinečná směs přírodních vosků a minerálních olejů s maximálním důrazem na zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí, a to bez zbytečných přidaných chemických látek a aditiv.

Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují sev detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství

České sklo. Netřeba představovat.

Skleněná, ručně broušená váza je vyrobena mistry skláři tradičním způsobem – foukáním rozžhaveného křišťálového jádra do dřevěné formy. Každá svíčka je tak originální a na světě nenajdete dva zcela stejné kousky.

Zážitek již během rozbalování.

Při vývoji svíček byl kladen velký důraz na to, aby ojedinělým zážitkem bylo i jejich samotné rozbalování. V každém balení svíček tak naleznete věnovací dopis, který je ručně podepsaný samotnými zakladateli, originální sirky CUBBA nebo také lešticí ubrousek. To vše zabalené v luxusní černé dvoudílné krabici s návlekem a tiskovinami, které blíže představují přednosti svíčky CUBBA.

Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují se v detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství. 

Více o našem příběhu >