fbpx
Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují se v detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství.

„Tam, kde je světlo, je život, kde je život, je člověk, a kde je člověk, je umění, které je světem fantazie bez hranic.“

Obor svíček a vůní byl pro mne zcela novým světem. O to zajímavější bylo zjištění, jak tento svět funguje a jak ne všechno co je považováno za luxusní, je opravdu luxus. Chtěl jsem věci dělat jinak, nenechávat si svíčky vyrábět v zahraničí s vidinou většího zisku a neskrývat se primárně za hezkým obalem, ale dělat svíčky, za které se nebudu stydět a budou vyráběné kompletně v České republice.

Na trhu mi právě tato filozofie chyběla. Zároveň jsem nenašel svíčky, které by odpovídaly mému vkusu, a proto jsem se rozhodl, že si svíčky vyrobím sám. Netušil jsem, do čeho se v té době pouštím. Začal jsem objíždět sklárny po celé republice a hledal ty, které by do toho šly se mnou. Spojil jsem se také se svým dosavadním kolegou Lukášem Mrklasem, který se věnuje svíčkám již řadu let, a začali jsme postupně vyvíjet směs a vše postupně dávat dohromady. Po téměř dvou letech vývoje a testování tak vznikla první kolekce – Between The Stars.

Jakub Hrabák – zakladatel

„Svíčky CUBBA se stanou uměleckým zážitkem, který budete vnímat nejen vizuálně, ale i dalšími smysly.“

Naše hodnoty

Intenzivní a originální vůně

Oproti jiným svíčkám je ve směsi použita mnohonásobně vyšší intenzita vonného aroma a svíčka tak krásně voní i přesto, že není zrovna zapálená.

Jedinečná směs

Pro výrobu svíček je vytvořena vlastní, jedinečná směs přírodních vosků a minerálních olejů s důrazem na zdravotní nezávadnost a ekologický rozměr.

Ruční výroba z České republiky

Všechny svíčky jsou vyráběny ručně v České republice. Skleněná váza je vyrobena ručně mistry skláři tradičním způsobem – foukáním rozžhaveného křišťálového jádra do dřevěné formy.

Netradiční design

Svíčky CUBBA se stanou solitérem Vašeho interiéru, upoutají na sebe pozornost a řeknou o vašem názoru na luxus více, než si myslíte.