Svíčky CUBBA opěvují design distancující se od konvenčního myšlení, inspirují se v detailech a neprozkoumaných světech, které byly doposud zahaleny pod rouškou tajemství.

Svíčky vyrábím pro radost, neprodávám je přes několik prostředíků a nemusím tak kvůli tomu tlačit výrobní cenu co nejníže. A proto si je mohu dovolit udělat v té nejvyšší kvalitě a z těch nejkvalitnější surovin.

Obor luxusních svíček a vůní byl pro mne zcela novým světem. O to zajímavější bylo zjištění a následné zklamání, jak tento svět funguje. Chtěl jsem věci dělat jinak, nevyrábět svíčky v zahraničí, neskrývat se pouze za hezkým obalem. Chtěl jsem dělat svíčky, za které se nebudu stydět a budou vyráběné od kompletně a pouze v České republice jen po několika kusech.

Na trhu mi právě tato filozofie chyběla. Zároveň jsem nenašel svíčky, které by odpovídaly mému vkusu, a proto jsem se rozhodl, že si svíčky vyrobím sám. Netušil jsem ale, do čeho se v té době pouštím a jak dlouho budu celou věc řešit, než budu zcela spokojený. Začal jsem objíždět sklárny po celé republice a hledal ty, které moje nadšení pro detail a design sdíleli. Spojil jsem se také se svým dosavadním kolegou Lukášem Mrklasem, který se věnuje svíčkám již řadu let, a začali jsme postupně vyvíjet a testovat první směs. Po téměř dvou letech vývoje a testování tak vznikla první kolekce – Between The Stars. 

Jakub Hrabák – zakladatel

„Svíčky CUBBA se stanou uměleckým zážitkem, který budete vnímat nejen vizuálně, ale i dalšími smysly.“

Naše hodnoty

Intenzivní a originální vůně

Oproti běžným svíčkám je ve směsi použita mnohonásobně vyšší intenzita vonného aroma a svíčky tak krásně voní i přesto, že nejsou zrovna zapálené.

Jedinečná směs

Pro výrobu svíček je vytvořena vlastní, jedinečná směs přírodních vosků a minerálních olejů s důrazem na zdravotní nezávadnost a ekologický rozměr.

Ruční výroba z České republiky

Všechny svíčky jsou vyráběny ručně v České republice. Skleněná váza je vyrobena ručně mistry skláři tradičním způsobem – foukáním rozžhaveného křišťálového jádra do dřevěné formy.

Netradiční design

Svíčky CUBBA se stanou solitérem Vašeho interiéru, upoutají na sebe pozornost a řeknou o vašem názoru na luxus více, než si myslíte.